Wyjątkowy nauczyciel zajęć dodatkowych

Jeśli jesteś osobą, która posiada jakąś pasję, którą potrafi zarazić wszystkich wokół, to zgłoś się do naszego zespołu jako nauczyciel zajęć dodatkowych! Poszukujemy osoby, która będzie organizowała cotygodniowe zajęcia/warsztaty trwające 1-2 godziny.

Prześlij do nas swoje CV i krótki opis tego, co chciałbyś robić w Turkusowej Wieży oraz odpowiedz na pytanie: “Dlaczego Turkusowa Wieża jest miejscem dla Ciebie?”.

Zgłoszenie wyślij pod adres:

rekrutacja-szkola@turkusowawieza.pl

 

Odezwiemy się do osób, które nas szczególnie zainteresują, a kolejnym etapem rekrutacji będzie poprowadzenie próbnych zajęć. Decyzję o współpracy podejmujemy wspólnie z dziećmi ?

 

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych (*skreśl, jeśli nie wyrażasz zgody na przyszłe rekrutacje):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 22§1 kodeksu pracy, zawartych w moim CV i liście motywacyjnym, przez Turkusowa Wieża Sp. z o.o., w celu prowadzenia rekrutacji, w ramach której aplikuję oraz w celu uwzględnienia mojej kandydatury w innych rekrutacjach przeprowadzanych przez wskazany podmiot do końca upływu 2 lat od końca roku kalendarzowego, w którym aplikuję*. Potwierdzam, że jestem świadoma/y przysługującego mi prawa cofnięcia zgody.
http://turkusowawieza.pl/ochrona_danych_osobowych_informacja_dla_kandydatow.docx