Działalność non-profit

Szkołę Turkusowa Wieża wspiera Fundacja Społeczeństwo – ogólnopolska Organizacja Pożytku Publicznego (OPP), powołana dla wprowadzania pozytywnej zmiany społecznej wszędzie tam, gdzie świeża idea, nowoczesny pogląd oraz technologia dają taką możliwość.

Jesteśmy organizacją non-profit.

Oferujemy program stypendialny dla rodzin, które współdzielą nasze wartości i idee, a które z powodów finansowych nie mogłyby się zdecydować na pobyt dziecka w placówkach, które prowadzimy i wspieramy. Każdy może wesprzeć ten cel, przekazując 1% swojego podatku (KRS 346649).

W Turkusowej Wieży oferujemy program stypendialny, którego podstawą jest wzajemna relacja i wspólne wypracowanie rozwiązania działającego dla obu stron.

Ogólnopolska Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Domaniewska 47/10 26d, 02-672 Warszawa
NIP: 5242713775, REGON: 142397527, KRS: 346649

Wypełniając i wysyłając nam niniejszy formularz, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez organ prowadzący szkołę "Turkusowa Wieża" z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 47/10. W każdym czasie mogą Państwo odwołać zgodę na przetwarzanie danych, jak również uzyskać dostęp do danych lub je poprawić, wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Podanie danych jest dobrowolne.

email marketing powered by FreshMail
 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

email marketing powered by FreshMail