Zgłoś się

Indywidualny tutoring

Dzieci w edukacji domowej zapisane do klas 4-8 Niepublicznej Szkoły Podstawowej Turkusowa Wieża mogą skorzystać z oferty programu Indywidualnego tutoringu.

W trakcie roku szkolnego, podczas cotygodniowych spotkań wspieramy dziecko w jego procesie nauki i rozwoju poprzez wspólne:

 

Dzięki współpracy z tutorem dziecko zyskuje możliwość:

 

Chcemy, by nauka dawała dziecku radość i tworzyła sposobność do zgłębiania informacji nie tylko o otaczającej rzeczywistości, lecz również na swój temat. Rodzące się zatem w głowie pytania ,,co mnie interesuje?”, ,,co chcę robić w przyszłości?”, ,,czego bym chciał doświadczyć?” stanowią obszar, któremu w procesie tutoringowym poświęcamy wiele uwagi. Program Indywidualnego tutoringu pozwala czerpać rodzinom z korzyści wypływających z edukacji domowej, wyręcza rodziców w sporej części aktywności wymaganych w obszarze nauki dziecka. 

 Dodatkowo, wraz z ofertą Indywidualnego tutoringu, dziecko otrzymuje dostęp do konsultacji ze specjalistami z każdego przedmiotu. Dzięki temu, że nie są to typowe korepetycje, tylko konsultacje w obszarze wcześniej przez dziecko określonym, uczy się ono brać odpowiedzialność za swoją edukację oraz uzyskuje wsparcie, gdy jest mu ono potrzebne.

 

Podstawowe informacje: