Rekrutacja rodzin

Jeśli chcesz zapisać dziecko do Centrum Spotkań Turkusowa Wieża  – skontaktuj się z nami, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie.

Prosimy obydwoje rodziców o wcześniejsze zapoznanie się z naszą stronę internetową.

Niestety, ze względu na duże zainteresowanie możemy nie być w stanie zaoferować spotkania każdej rodzinie i przyjąć wszystkich chętnych 🙁

W tym momencie niestety nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby zapewnić wsparcie dzieciom z diagnozami trudności rozwojowych czy orzeczeniami o potrzebie specjalnego kształcenia.

Decyzję o przyjęciu każdorazowo będziemy podejmować na podstawie kolejności zgłoszeń oraz naszych możliwości odpowiedzi na potrzeby rodziny, dziecka oraz naszej społeczności.

FacebookZnajomiWyszukiwarka internetowa (prosimy o podanie wyszukiwanej frazy) w polu InneInne (jakie?)

Wypełniając i wysyłając nam niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez organ prowadzący "Turkusową Wieżę", z siedzibą w Warszawie, ul. Romaszewskiego 23. W każdym czasie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie danych, jak również uzyskać dostęp do danych lub je poprawić, wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@turkusowawieza.pl. Podanie danych jest dobrowolne.