Rekrutacja rodzin

Jeśli chcesz zapisać do nas dziecko – skontaktuj się z nami, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie.

Prosimy obydwoje rodziców o wcześniejsze zapoznanie się z naszą stronę internetową.

Niestety, ze względu na duże zainteresowanie możemy nie być w stanie zaoferować spotkania każdej rodzinie i przyjąć wszystkich chętnych 🙁

W tym momencie niestety nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby zapewnić wsparcie dzieciom z diagnozami trudności rozwojowych czy orzeczeniami o potrzebie specjalnego kształcenia.

Decyzję o przyjęciu każdorazowo będziemy podejmować na podstawie kolejności zgłoszeń oraz naszych możliwości odpowiedzi na potrzeby rodziny, dziecka oraz społeczności szkolnej.Wypełniając i wysyłając nam niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez organ prowadzący szkołę "Turkusowa Wieża" z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 47/10. W każdym czasie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie danych, jak również uzyskać dostęp do danych lub je poprawić, wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Podanie danych jest dobrowolne.

Wypełniając i wysyłając nam niniejszy formularz, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez organ prowadzący szkołę "Turkusowa Wieża" z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 47/10. W każdym czasie mogą Państwo odwołać zgodę na przetwarzanie danych, jak również uzyskać dostęp do danych lub je poprawić, wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Podanie danych jest dobrowolne.

email marketing powered by FreshMail
 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

email marketing powered by FreshMail